HIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIM

BG HIM fans
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Виле Вало от А до Я

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
RoseRed
Admin
Admin
RoseRed


Брой мнения : 99
Age : 40
Location : Hell
Registration date : 14.09.2007

Виле Вало от А до Я Empty
ПисанеЗаглавие: Виле Вало от А до Я   Виле Вало от А до Я Icon_minitimeВто Окт 02, 2007 6:14 pm

Така ето както обещах, ще пусна и статията публикувана в списание BRAVO източника е изцяло споменатото списание, аз просто набирам текста за форума.

А з съм луд заради гените си - казва Виле, когато описва себе си. - Аз съм наполовина баща си и наполовина майка си. Баща ми е наистина спокоен, замислен тип, а майка ми - пълна противоположност, много темпераментна, аз съм нещо по средата.
Бам Маргере (от Jackass) е един от най-добрите му приятели.
В превод Вало означава "светлина".
Годината в която е роден Виле е 1976, дата 22-ри ноември.
Демозаписите на HIM от началото на тяхната кариера днес са колекционерски съкровища. This is only the beginning от 1995 година е издаден в едва 100 копия.
Едно от най-разпространени определения за HIM е love metal.
Жената върху обложката на 666 Ways to love: Prologue е майката на Виле.
Заедно с Линде той свири в бандата Blood и Kamoterapia преди основаването на HIM
Историята му като текстописец започва от първото му любовно разочарование "Бях на 13 или 14 тя се влюби в моя най-добър приятел...тогава написах първата си песен."
Картината използвана за корицата на Venus Doom е нарисувана от художника Дейвид Харуни.
ЛЛюбимият филм на Виле е "Кошмар преди Коледа"
Музиката е моят Господ и единствената ми любов, която не ме е напускала никога. - казва той.
Негови идоли са Клинт Истууд и Едгар Алан По
От приятелските му отношения с Apocalyptica и Лори от The Rasmus се ражда и хитът Bitersweet
По-малкият му брат се казва Джеси и е роден 8 години след Виле.
Родителите му са истински меломани и от дете го запознават с финландските банди като Tapio Rautavaara и Rauli Badding somerjoki
Сами е името на кучето, което е имал като малък. "Той беше най-добрия ми приятел".
Татуировките са една от страстите на Виле.
Унгарските му корени се дължат на неговата майка.
Флейтата е първият музикален инструмент на който се учи да свири.
Хартаграмът, известното лого на HIM, е измислен от Виле.
Цената на дрезгавия му глас са 60 цигари дневно. Той е страстен пушач, въпреки че страда от астма.
Често казва, че "да се влюбиш е най-добрия начин да убиеш сърцето си, защото тогава вече то не е твое."
Шестгодишния Виле мечтаел, когато порасне, да стане индианец.
Щатския пазар посреща HIM като HER, тъй като по това време съществува американска банда, наречена HiM
Юношеските години на ВИле не били от най-спокойните, в училище той бил от тези, които създават неприятности, но винаги е имал добри оценки.
Явно външният вид понякога лъже, защото зад бунтарскяи поглед на Виле се крие...притеснение: "Винаги съм се страхувал да пея, защото съм срамежлив. Трябваше да съм басист" - признава той.
Върнете се в началото Go down
https://him-bgfans.bulgarianforum.net
~The Kiss Of Dawn~
Moderator
Moderator
~The Kiss Of Dawn~


Брой мнения : 32
Age : 37
Registration date : 14.09.2007

Виле Вало от А до Я Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виле Вало от А до Я   Виле Вало от А до Я Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 5:47 pm

Определено коментара за сърцето ми хареса.Романтик ми бил той,куул.абе Виле е страшен пич,кефи на макс.
Върнете се в началото Go down
 
Виле Вало от А до Я
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HIM :: His Infernal Majesty :: Новини-
Идете на: