HIM

BG HIM fans

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Татусите на Виле

Go down 
АвторСъобщение
~The Kiss Of Dawn~
Moderator
Moderator

Брой мнения : 32
Registration date : 14.09.2007

ПисанеЗаглавие: Татусите на Виле   Пон Сеп 17, 2007 5:30 pm

Такам,понеже аз лично имам слабост към въпросните татуси реших да пусна една тема за тях.

Сърцето на лявата му китка:
''Това е моята първа татуировка.Исках сърце по тялото ми.То е символ на любовта,уважението,искреността,страста,на доверието ,всички тези малки щастливи неща.Още повече,че аз търсех място по тялото си,където винаги да мога да го виждам,така че избрах китката си.''

Племенните орнаменти на лявата му ръка
'' Исках гигантска татуировка.Когато бях ябсолютно пиян обещах на моя приятел,че може да ми татуира цялата ръка.Той има студио в Хелзинги.Имах идея за много навързани сърца.Вместо това намерих този по-добър модел''

Това е егиетския символ за огън.

Ето какво още казва за татусите си.
Първата ми татуировка,която е сърцето на лявата ми китка правя,когато бяха на 20.Започна,когато се запознах с Hyge.Станахме добри приятели и започнахме да се мотаем и да пием заедно.Попитах го дали не иска да ми направи татус със сърце.На следващия ден го имах.Бях привлечен от тази форма и твърдо исках такова.Няма по-философско обяснение за това,това е просто яка снимка на готино място.Преди това не съм си и мислел да си правя татуси,въпреки че ги харесвах.Това определено не беше пристрастяване,но по късно се зарибих.

Следващия татус е този долу на корема.
Започна ,когато програма по MTV,наречена Jyrki,ме попита дали могат да го снимат,ако искам нова и,че те ще платят за нея.Помислих,че ще е добре за Hyge ,защото той тъкмо започваше със своя бизнес.Така беше направена пред камерите на MTV.
Третата е на това шибано рамо и ръка.Беше доста трудно да я направят.Имахме някакви промото по същото време в Германия,затова трябваха 4 месеца да я завършим.Един път траеше около 4-5 часа.Изпихме много бира в процеса,и макар че беше забавно,отне доста време.Първоначално идеята беше да е и на двете ръце и на гърба.Но изискваше толкова време да се направи само на едната ръка,така че не започнахме другата.Всъщност не значи нищо.Това е просто орнамент,който прави ръката ми да изглежда хубаво.Имам татуси на места,където,ако исках можех да ги скрия.Може да не са подходящи за някой асоциаций.

Следващата е тази на зърното ми.Тя беше подарък за рожден ден на бившето ми гадже.Бях на турне 6 месеца и реших,че е по-добра идея от розите.Не ме бива много в казването на ''Обичам те''.Мина доста добре.Мисля,че е малко плашещо,когато някой хора си мислят,че значи нещо магично.

Също така имам и малка Хратаграма на врата.Тя също е една от онези безплатните.Отне окло 15 мин да я направят,толкова е проста.
На слабините си имам малка хартаграма.Не боля изобщо.Краката ми още не са готови,ще си направя още по някое време.Когато краката ми изглеждат като ръцете ми ще съм в баланс.Не съжалявам за нито една от тях,харесват ми и те са част от мен.Все пак харесвам тела без татуси и пиърсинг също.Не харесвам пиърсинги на гърдите или слабините,не стоят добре.Веднъж мислех да си направя Принц Албърт(пиърсинг на слабините)като подарък за гадже,но така и не стана.Всъщност ''Градът на Греха '' беше затворен тогава.

А ето и още малко от татусите, татуировката на гърдите на Виле след време е променена на още един хартаграм, както всички може да забележите, както и на гърба му се появяват очите от поема на Едгар Алан По, и годежен пръстен на пръста му с първата буква от името на годеницата му с която имат дълга връзка.

Искам само да добавая God Bless Hyge!!!

Admin
Admin

Брой мнения : 99
Registration date : 14.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Татусите на Виле   Пон Сеп 17, 2007 5:52 pm

Такааа....Като начало присъединявам се към лозунга Искам само да добавая God Bless Hyge!!! След това добавям още един ... God Bless Beer!!! Виле определено щеше да изглежда съвсем различно без татусите, но определено му тичат максимално. А какви асоциации може да прави една жена като види плосък корем завършващ със сексапилна татуировка ? Повярвайте ми не искате да знаете, като почна от единия хартаграм няма да спра докато не стигна до последния където и да се намира той.
Стига лирични отклонения татусите са супер, аз лично никога не бих си направила, но съм впечатлена от символиката която влага дори факта, че се е позовал и на творчеството на Едгар Алан По. Виле е феномен поне за мен, текстовете му също, а осмото чудо на света определено са татусите на Виле.

Pretending
Pretending

Брой мнения : 33
Registration date : 16.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Татусите на Виле   Пон Сеп 17, 2007 9:42 pm

Леле, тоя татуса в гащите ... да де ... този, който му е на корема - велик е ... а тоя на цицката му lol! - рулира. Страшна тема, The Kiss Of Dawn! И за татусите ми е първия пост! cyclops
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Катрин
Gone with the sin
Gone with the sin

Брой мнения : 10
Registration date : 08.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Татусите на Виле   Съб Дек 08, 2007 1:34 pm

Добре. Защо за тотусите на ръката (дясната), на която има изобразени лица на хора, не споменавата нищо!
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Татусите на Виле   

Татусите на Виле
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1