HIM

BG HIM fans

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Най-добър проект на Виле без бандата ?!

Go down 

1.Ville, Laury, Apocalyptica - Bitersweet
56%
 56% [ 5 ]
2. Ville Valo, Natalia Avelon - Summer wine
22%
 22% [ 2 ]
3. Ville Valo, Manna - Just for tonight
22%
 22% [ 2 ]
Общо гласове : 9

АвторСъобщение
RoseRed
Admin
Admin

Брой мнения : 99
Registration date : 14.09.2007

ПисанеЗаглавие: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Пон Сеп 17, 2007 12:23 pm

Така да видим какво мислите, моля след като гласувате да се обосновете и защо именно това е вашия избор.

Moderator
Moderator

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Пон Сеп 17, 2007 2:30 pm

Ами мен всичките ме кефят, ама гласувах за последната, в последно време основно нея слушам.

Gone with the sin
Gone with the sin

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Пон Сеп 17, 2007 3:54 pm

Еми, всичките песни са супер, но Bittersweet ми бърка под лъжичката...Някак си си падам по по-депресиращите парчета... Пък и какъв звук вадят...Ох...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
RoseRed
Admin
Admin

Брой мнения : 99

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Пон Сеп 17, 2007 4:23 pm

Сърцето ме заболя да дам вот на тази анкета. И трите песни са феноменално добри, но като фен и на Apocalyptica просто нямаше как, а и до известна степен по-тежкото звучене ме привлича повече, макар и другите две парчета да са мега добри.

Moderator
Moderator

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Пон Сеп 17, 2007 5:59 pm

Ами какво да ви кажа,тази песничка ми е слабост.Просто много завладяваща и тая романтика....Manna i Ville-Just for tonight.

Pretending
Pretending

Брой мнения : 33
Registration date : 16.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Пон Сеп 17, 2007 9:54 pm

Bittersweet - жестока, велика песен. Като се сетя как Виле и Лаури седят на масата и са обладани, сонея черни гарванови очи. Страшно е! Любимата ми песен!
Tennousei
Admin
Admin

Брой мнения : 3
Registration date : 16.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Вто Сеп 18, 2007 3:08 pm

2. Ville Valo, Natalia Avelon - Summer wine...
Нямаше начин да гласувам за някоя друга. Не че останалите изброени в анкетата са по-малко добри, напротив. Единственото, което ме възпира да гласувам за друга песен е факта, че докато гледах клипа на Summer Winе останах толкова заинтригувана, че дори ми стана интересно къде и как мога да намеря филма, към който е правен и клипа съответно. А и тази песничка е "стара колкото света" и винаги ми е била адски любима.

Gone with the sin
Gone with the sin

Брой мнения : 6
Registration date : 18.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Съб Сеп 22, 2007 2:22 pm

Уф аз се рздвоих между тази с Manna и тази Natalia Avalon, но гласувах за Summer Wine. Обожавам я..
Bittersweet, честно казано не ми харесва. Най-малкото, че гласът на Лаури и този на Виле някакси не ми вървят заедно.
Катрин
Gone with the sin
Gone with the sin

Брой мнения : 10
Registration date : 08.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Съб Дек 08, 2007 1:37 pm

Е, няма как ... Bittersweet!
pirategirl
Gone with the sin
Gone with the sin

Брой мнения : 1
Registration date : 08.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   Вто Сеп 08, 2009 9:45 pm

Наистина се колебая между Summer Wine i Bittersweet и все пак май повече ми харесва Bittersweet, защото много ми харесва как се съчетават гласовете на Виле и Лаури.. lol! lol! lol! .
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Най-добър проект на Виле без бандата ?!   

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1