HIM

BG HIM fans

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Музиката която обичаме банди и изпълнители

Go down 
АвторСъобщение
RoseRed
Admin
Admin

Брой мнения : 99
Registration date : 14.09.2007

ПисанеЗаглавие: Музиката която обичаме банди и изпълнители   Съб Сеп 15, 2007 2:32 am

Така да форума е за феновете на HIM, но това не значи, че не си падате и по друг стил музика нали ? Или по някоя друга банда или изпълнител. За това се чуствайте свободни да споделите това което ви интересува и ако ни попадне инфо и ние ще го споделим с вас.

Moderator
Moderator

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Музиката която обичаме банди и изпълнители   Нед Сеп 16, 2007 3:55 pm

Ами честно казано, аз нямам точно определен стил или нещо такова. Просто слушам това, което ми харесва. В момента съм по-скоро на вълна рок, но не се знае как ще съм след един месец...

Moderator
Moderator

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Музиката която обичаме банди и изпълнители   Пон Сеп 17, 2007 9:50 am

Аз определено се вписвам в категорията музикален мелез.В смисъл,харесвам всякаква музика.От класическа до рок и очевидно,лов метъл и метъл.Е,много не си падам по родната чалга,но и тя ствана на чаша водка.Опредлено съм фен на Kelly Clarkson,Chris Daughtry и Within Temptention,ретро рока също ми е много на сърце.Сега сън се хаванала да прослушам дискографията на Scorpions и Def Leppard.

Gone with the sin
Gone with the sin

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Музиката която обичаме банди и изпълнители   Пон Сеп 17, 2007 3:47 pm

Еми, аз си падам по рок и метъл...От време на време може и някоя рап песен да заслушам...Само че чалгата не мога да я дишам... Любима група Бон Джоуви.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
TheDawn
Pretending
Pretending

Брой мнения : 33
Registration date : 16.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Музиката която обичаме банди и изпълнители   Пон Сеп 17, 2007 10:01 pm

Оу, аз съм типичния пример за най-върл фен на Death и Black Metal. Слушам всички групи, които правят наистина много тежки песни, с мнотго дерене и забиване. Слушкам и рок, по който ме запали една мн добра моя приятелка! Главно се кефя на Chimaira, Lamb Of God, Ill Nino, Cradle Of Filth и тн.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Музиката която обичаме банди и изпълнители   

Музиката която обичаме банди и изпълнители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HIM :: Лафче :: Да се опознаем-
Идете на: