HIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIM

BG HIM fans
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Любимо видео

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
RoseRed
Admin
Admin
RoseRed


Брой мнения : 99
Age : 40
Location : Hell
Registration date : 14.09.2007

Любимо видео Empty
ПисанеЗаглавие: Любимо видео   Любимо видео Icon_minitimeСъб Сеп 15, 2007 2:24 am

Тук можете да кажете любимите ви видео клипове на бандата и защо точно този клип, след време може да спретнем някоя и друга игрица с въпросните клипчета.

Такам моя любим клип на бандата е всъщност първият им клип Join me in death изключително много ме изкефи готическия стил в който е направен клипа, както и ледения ефект силно контрастиращ с гирма на Виле.
Върнете се в началото Go down
https://him-bgfans.bulgarianforum.net
~The Kiss Of Dawn~
Moderator
Moderator
~The Kiss Of Dawn~


Брой мнения : 32
Age : 37
Registration date : 14.09.2007

Любимо видео Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо видео   Любимо видео Icon_minitimeСъб Сеп 15, 2007 11:46 pm

Еми,няма ка да не се съглася с тебе.Песента и клипчето настина са страшни.Тоя готик стил пък страшно ме радва,а Виле,да не говорим.Той си ме радва перманентно,но това е друга тема.Така,че Join me in death и за мене е номер едно.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Gone with the sin
Gone with the sin



Брой мнения : 10
Age : 32
Registration date : 08.12.2007

Любимо видео Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо видео   Любимо видео Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 1:35 pm

Ами .. Funeral of hearts!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимо видео Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо видео   Любимо видео Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимо видео
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HIM :: His Infernal Majesty :: Дискусии-
Идете на: